DİTİB Türk İslam Cemiyeti Duisburg Wanheimerort ve Türk Eğitim Merkezi işbirliğinde spor kursları başlıyor. Kadınlara yönelik voleybol (alternatif: jimnastik) kursları her Salı (17.30-1945), çocuklara yönelik basketbol kursu her Cuma (17.30 – 19.30), erkeklere yönelik salon futbolu her Cuma (19.30-21.30). Kayıt işlemleri ve bilgi için kare kodunu cep telefonunuza okutmanız yeterli.
![](http://www.ditibduisburg.org/wp-content/uploads/2023/09/Bildschirmfoto-2023-09-01-um-23.24.00.png)
KAYIT İŞLEMİ için TIKLA: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeWVQkihIlBnVniXcikRX8Gqj2Qbzfe4g8raBlUDy7aa2dfoQ/viewform
Spor kursları için ekteki bilgileri paylaşıyoruz.
![](http://www.ditibduisburg.org/wp-content/uploads/2023/09/Bildschirmfoto-2023-09-02-um-00.06.47.png)
![](http://www.ditibduisburg.org/wp-content/uploads/2023/09/spor-kursları-kolaj--1024x438.png)
https://docs.google.com/forms/d/1w1khOmlkhbLJ7k49xx64qzkkpeiQCqP8pHmjULoVCpM/edit
![](http://www.ditibduisburg.org/wp-content/uploads/2023/09/voleybol-.png)
![](http://www.ditibduisburg.org/wp-content/uploads/2023/09/basketbol-.png)
![](http://www.ditibduisburg.org/wp-content/uploads/2023/09/salon-futbolu--609x1024.png)
Spor salonumuzdan görüntüler