Templates by BIGtheme NET
Etkinlikler / Veranstaltungen
Anasayfa 5 DİTİB Merkez Haberleri 5 DİTİB Duisburg Wanheimerort Eğitim Merkezi çalışmalarını tamamlandı

DİTİB Duisburg Wanheimerort Eğitim Merkezi çalışmalarını tamamlandı

DİTİB Türk İslam Cemiyeti Duisburg Wanheimerort  yıllardır sürdürdüğü eğitim çalışmalarını bir üst noktaya taşımak amacıyla Eğitim Merkezi oluşturma çalışmalarını tamamladı.

Nisan 2019 biten tadilatla ek olarak 3 derslik ve 1 konferans salonuyla DİTİB Türk İslam Cemiyeti Duisburg derneği çocuk ve yetişkin eğitimine büyük katkı yapmayı hedefliyor.

Dernek Başkanı Adnan Mavi:‚ Türk toplumunun her alanda eğitim programlarıyla bilinçlenmesi ve içinde bulundukları topluma öncü rolü üstlenmeleri amacımızdır. Bu yüzden bütün yatırımımızı eğitime dönük yapmaktayız.  Derneğmizin eğitim programları bu doğrultuda devam etmektedir.  Amacımız ve hedefimiz Türk toplumunu eğitim sayesinde en ileri noktaya taşımaktır. İyi yetişmiş nesiller hedefimizdir. Toplumuzun bütün kesimleri derneğimizde, Eğitim Merkezi’mizde örgün eğitime dönük, sosyal ve kültürel faaliyetlere dönük ve genel kültürü geliştiren seminerler alabilceklerdir.‘ dedi.

DİTİB Duisburg Wanheimerort binası dönüiüm projesi dört ayda tamamlandı. Toplamda iki kattan oluşan dönüşüm çalışmaları yaklaşık 300 m2 den oluştu. Dersliklerin ve toplantı salonunun yapımında eğitime dönük işlevsellik gözönünde bulunduruldu.

DİTİB Türk İslam Cemiyeti  Duisburg Wanheimerort Ayasofya Camii derneği binasının resmi açılış töreni Mayıs ayı içinde üst düzeyli katılımla yapılacak.

 

 

 

İlgili Haber:

 

DİTİB Duisburg Wanheimerort Eğitim Merkezi olma yolunda hızla ilerliyor

 

DITIB Duisburg Wanheimerort projesini üyelerine tanıttı .

 

DİTİB Duisburg Wanheimerort Eğitim Merkezi olma yolunda hızla ilerliyor

ditib-duisburg-wanheimerort-projesini-uyelerine-tanitti

Binamızın dönüşüm projesi pdf

Binamızın dönüşüm projesi pdf