Templates by BIGtheme NET
Etkinlikler / Veranstaltungen
Anasayfa 5 DİTİB Merkez Haberleri 5 ÇOCUKLAR TATİLE ÇIKTILAR

ÇOCUKLAR TATİLE ÇIKTILAR

DITIB Türk İslam Cemiyeti Duisburg Wanheimerort Ayasofya Camisi’nde Minik Suffa, Üzüm, Incir ve Kelebek sınıfları öğrenim yılı sonu töreni düzenlediler.

Öğrenciler 2.dönem karnelerini eğitmen Din görevlisi ve eğitmen Havva Öztürk’ün elinden aldılar.

Çocuklarımızı ve velileri tebrik ediyorum

Din görevlisi ve eğitmen Havva Öztürk’ün eğittiği gruplar öğrendikleri ders içeriklerini sundular. Gelecek öğrenim yılında okullarına üst sınıflarda devam edecek olan çocuklar eğlenceli anlar yaşadılar.

Çocuklara başarı belgesi ve karneler verilip hediyelerin takdim edildiği törenin sonunda çocuklar ve veliler eğitmen Havva Öztürk’e şükranlarını bildirdiler.

Törende sosyal mesafe kurallarına uyuldu.

Tören sonunda din görevlisi ve eğitmen Havva Öztürk: ‘Çocuklarımızla bir yıl boyunca çalıştık, öğrendik, hazırlandık. Bu yıl salgından dolayı uzaktan eğitimle de derslerimize devam ettik. Bu süreç içinde bize destek olan velilere teşekkür ediyorum. Çocuklarımıza okullarında başarılar diliyorum. Allah hepsine zihin açıklığı versin. Eğitim programlarımız bütün yaş grupları için devam edecek, bu tür etkinlikler de iyi bir gelenek haline gelecek.’ dedi.

Öğrenciler öğrenim yılı sonunu Havva Öztürk’le birlikte oyunlar eşliğinde eğlenceli dakikalar geçirip, tatil sevincini paylaştılar.