Templates by BIGtheme NET
Etkinlikler / Veranstaltungen
Anasayfa 5 DİTİB Merkez Haberleri 5 Başarılı Öğrencilere Eğlence Ödülü

Başarılı Öğrencilere Eğlence Ödülü

DİTİB Türk İslam Cemiyeti Duisburg Wanheimerort Ayasofya Camisi Gençlik Kolları eğitim döneminde başarı gösteren öğrencileri Movie Park’a (Bottrop – Kirchellen) götürdü.

DİTİB DUİSBURG Wanheimerort Cemiyeti Gençlik Kolları cemiyetin çeşitli eğitim birimlerinde başarılı olan cemiyet öğrencilerine eğlenceli bir gün geçirmelerini sağladı.

DİTİB Duisburg Wanheimerort Gençlik Kolları Başkanlığı sözcüleri: ‚Eğitimi teşvik etmek için başarılı öğrencileri Movie ParK’a götürmek suretiyle ödüllendirdik. Amacımız eğitimde daha başarılı olmaktır‘ dediler.

DİTİB Duisburg Wanheimerort Cemiyeti Başkanı Adnan Mavi ise: ‚Gençlik Kollarımızın çalışmalarını takdirle karşılıyor, bu çalışmalara azami destek veriyoruz. Amacımız eğitimde gençlerimizin ekseriyetinin akademik eğitim yapmaları veya meslek eğitimlerinde çok başarılı olmalarıdır. Eğitimde başarılı öğrencilerin ödüllendirilmesi başarıyı artıracaktır. Bu aynı zamanda geleneğimiz ve maneviyatımızın da bir gereğidir. Cemiyet çalışmalarımız bu yönde devam edecektir. Eğitim hususunda bütün imkanlarımızı her zaman zorlayacağız‘ dedi.